Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
Jak zarezerwować hotel w najniższe cenie?

przytulnynocleg

menu

  1. Strona Główna
  2. Dodaj do Ulubionych

księga gości

  1. Księga Gości 0
  2. Dodaj do Księgi

Mój profil

Turysta o noclegach

Opis bloga

Blog turystyczny - przytulny nocleg

mój avatar

archiwum

    2017
    Wrzesień

linki

ulubieni

Licznik odwiedzin

Zajrzało tutaj już 2722 osób

Blog turystyczny - przytulny noclegJak zarezerwować hotel w najniższe cenie?

Negocjowanie ceny noclegu w hotelu w trakcie podróży nie jest takie uciążliwe jak może Ci się to wydawać. W tym artykule postaram się przedstawić Ci sposoby, dzięki którym osiągniesz atrakcyjniejszą cenę na swój nocleg.

Wcześniejsza rezerwacja jest jednym z najlepszych środków na uzyskanie upustów. Im wcześniej zarezerwujesz pokój w hotelu tym więcej zniżki możesz zdobyć. W taki sposób hotele dysponują osiągalnym miejscem, aby zdobyć jak najwyższe przychody.

Także rezerwacja pokoju w ostatniej chwili może wiązać się ze znacznymi korzyściami. Jeżeli w danym momencie hotel nie jest wypełniony, dla właściciela zyskowniej jest na parę pokoi udzielić rabatu. Jeśli nie jesteś zbyt wybredny, to rezerwacja miejsca w ostatniej chwili może zadziałać na Twoją korzyść.

Unikaj podróżowania w czasie świąt religijnych, państwowych albo dni wolnych od nauki w szkole. W tych okresach obserwuje się zwiększony popyt na zakwaterowanie, co często prowadzi do podwyższenia cen pokoi.

Jeśli możesz dowolnie wybrać sobie czas podróży, to unikaj okresów szczytowych. Jeśli wybierasz się na plażę albo jaką tropikalną wyspę taki czas będzie przypadał na środek lata. W podobny sposób, stroń od środka zimy jeżeli wybierasz się na narty.

Rezerwacja pokoju na dużo dni nieraz skutkuje zniżką. Płacąc z góry za tydzień z pewności uda się zdobyć chociaż jeden dzień gratis lub np. gratisowe śniadania. Dużo hoteli proponuje takie rabaty, ażeby zachęcić klientów do jak najdłuższego pobytu. Dla właściciela bardziej dochodowe jest zameldowanie jednej osoby na kilka dni niż parę osób po jednym dniu.

Sporych rabatów można oczekiwać rezerwując miejsce w ciągu tygodnia. Jest to szczególnie zauważalne w miejscach, które są tłumnie odwiedzane w weekendy. Cena hotelu w piątek i sobotę może być nawet dwukrotnie większa niż w środę czy czwartek.

Hotel w dobrej cenie z dostępem do restauracji i sali konferencyjnej znajdziesz na:

sposób na relax i wypoczynek

wesela Mikołów Hotel Modus - prezentacja pokoi

https://g.co/kgs/u4PKHi - mapka dojazdu

http://noclegi-slask.pl - baza noclegowa, informator noclegowy

Ceny za pokój:

pokój 1 os 159 zł ze śniadaniem

pokój 2 os 209 zł ze śniadaniem

pokój 2 os 249 zł z sauną ze śniadaniem

pokój LUX 2 os 359 zł z sauną ze śniadaniem

tel. +48723151222


Głosuj (0)
65846546564 17:34:42 19/09/2017 [Powrót] Komentuj